Kırıkkale Belediyesi, yeni devreye aldığı serada çiçek çeşitliliğini arttırdı. Konu hakkında Kırıkkale Belediyesinden yapılan açıklamada, “Yeni devreye aldığımız Seramız ile ürettiğimiz çiçeklerin sayısını ve çeşidini artırdık. Kırıkkale’mizin belirli noktalarında gördüğünüz bir birinden renkli güzel çiçeklerimizi ve daha fazlasını Kırıkkale Evlerinde açmış olduğumuz çiçek satış noktamızdan sembolik ücretler ile temin edebilirsiniz” denildi.
Haber: Halil İbrahim Bozkurt
Editör: Manşet Gazetesi