AİLEYE ERZAK VE HİJYEN KOLİSİ YARDIMI

Türk Kızılay Kırıkkale Şube Başkanlığı, İhtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Yaptıkları yardımlara bir yenisini daha ekleyen Kızılay Kırıkkale Şube Başkanlığı, hastalığı nedeniyle çalışamayan baba, anne ve 3 çocuğun yardımına yetişti. Aileye erzak ve hijyen kolisi yardımında bulunan Kızılay, ayrıca evde bulunan 18 yaşındaki kemik hastası kızın hayali için de çalışmalara başladı.

Araç muayenesi yaptıracaklar dikkat! TÜVTÜRK kötü haberi verdi! Araç muayenesi yaptıracaklar dikkat! TÜVTÜRK kötü haberi verdi!

“EVİN CAMLARI KIRIK, YERLERDE HALI YOK”

Türk Kızılay Kırıkkale Şube Başkanı Mustafa İşler, kemik hastası genç kızın, hastalığı nedeniyle dışarıya çıkamadığını ve en büyük hayalinin bir tekerlekli sandalye olduğunu söyledi. Evin reisinin midesinde tümör olduğunu ve akciğer, astım hastası olduğu için çalışamadığını belirten İşlen, “Evde beş kişi yaşıyorlar. Eşi ev hanımı ve üç çocuk var. Evin camları kırık, yerlerde halı yok ve yatacak yatakları da yok. Üstelik 18 yaşında olan kız çocuklarından birisi kemik hastası ve yüzde yüz engelli. Kızımızın en büyük hayali ise annesinin kendisini dışarıda gezdirebileceği bir tekerlekli sandalye. Biz de genel merkezimize tekerlekli sandalye talebini ilettik. İnşallah, en kısa zamanda gelecek” dedi.

Haber: Cengiz Selci

Editör: Manşet Gazetesi